Szkoła cukiernicza w Warszawie

WAPAS, czyli Warsaw Academy of Pastry Arts by Sempre uczy nie tylko, jak być cukiernikiem, ale także twórcą. Akademia organizuje liczne szkolenia tematyczne, na przykład o wybranym rodzaju deserów czy danej metodzie zdobienia. Kursy odbywają się zarówno stacjonarnie, jak i online, dlatego skorzystać z nich może każdy, niezależnie od lokalizacji. Prowadzą je prawdziwi profesjonaliści z dziedziny cukiernictwa, którzy posiadają zarówno obszerną wiedzę, jak i dar jej przekazywania.
Szkoła cukiernicza - Warszawa

Dlaczego warto odbywać kursy cukiernicze?

Biorąc udział w kursach cukierniczych możemy pochylić się nad danym tematem wraz ze specjalistami, poprawić swoją technikę oraz przepracować błędy. To wszystko daje pewność, że wykonywane wypieki cechują się najwyższą jakością oraz pozwala poczuć się pewniej w kuchni dzięki zdobytej wiedzy merytorycznej. Na szkoleniach online zapewniane są wszelkie materiały oraz sprzęt, a także przyjazna atmosfera. Każdy uczestnik otrzymuje dyplom potwierdzający ukończenie danego kursu oraz fartuch z logo Akademii.

Kurs cukiernika – komu się przyda?

Na szkolenie może się zapisać każda osoba zainteresowana cukiernictwem, zarówno amator, jak i profesjonalista. Dużo nowych wiadomości oraz umiejętności wyniosą z kursu osoby, które dopiero poznają dane zagadnienie, ale również ci, którzy pierwsze kroki mają już za sobą i chcą dążyć do doskonałości. Szkolenie przyda się każdemu, kto pragnie poczuć się pewniej w przygotowywaniu ekskluzywnych deserów. Kursy są jednodniowe, jednak nigdy nie brakuje czasu na wyczerpujące wyjaśnienie tematycznych treści.

Szkoła cukiernictwa – dla kogo?

Szkoła cukiernictwa jest dla każdego, kto pragnie doskonalić swoje umiejętności pod okiem profesjonalistów oraz w towarzystwie osób o takiej samej pasji, a nawet życiowym powołaniu. Szkolenia dają przestrzeń do wymiany doświadczeń i zawiązywania branżowych znajomości, przebiegają w przyjaznej atmosferze oraz pozwalają ujrzeć cukiernictwo w nieco innym świetle – jako sztukę i rzemiosło. Z pewnością będą ogromnym atutem w portfolio zarówno początkujących, jak i zaawansowanych pasjonatów tej dziedziny.